Archive | Güncel

Güncel konu niteliği taşıyan yazılarım, düşüncelerim, haberler vesaire.

Hayırlı bayramlar!

Bize her gün bayram! Umarım sizler için de öyledir! Dostlukların ve çevre ilişkilerinin güçlendiği, varlığı ve yokluğu anlamamıza sebep olan Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, sağlıklı ve mutlu bayramlar dilerim. Bayramla ilgili resimleri araştırırken şöyle bir resim dikkatimi çekti ve şu moralimin 0 olduğu geçirdiğim en kötü günde bir nebze de olsa yüzümün gülmesine […]

Continue Reading · 3

Ve blogger da yasaklardan nasibini aldı..

Yine bir rezaleti blog sayfamda sizlerle paylaşıyorum. Youtube‘dan sonra şimdi de blogspot (blogger)  Diyarbakır 1. Sulh Ceza Mahkemesi 20.10.2008 tarih ve 2008/2761 sayılı kararı gereğince kapatıldı. Dolayısıyla blogspot üzerinden günlük tutan binlerce blogger şu anda mağdur durumda. Nasıl bir ülkede yaşıyoruz gerçekten anlamıyorum, devekuşu gibi kafamızı sakladığımızda her şeyin kaybolduğunu zannediyoruz sanırım. (daha&helliip;)

Continue Reading · 3

15 Şehit daha verdik..

Bugün 15 şehit daha verdik.. Bugün 15 ocağa yine ateş düştü… Yine Şemdinli’de bulunan Aktütün Karakolu. Ntvmsnbc ‘den aldığım haber ve Genelkurmay Başkanlığı‘nın açıklaması aşağıdaki gibi: Şemdinli’de karakola saldırı: 15 şehit Şemdinli’deki Aktütün Karakolu’na teröristlerin ağır silahlarla Kuzey Irak’tan açtığı ateş sonucunda 15 asker şehit oldu. Çatışmalarda 2’si ağır, 20 asker yaralandı. İki askerden de […]

Continue Reading · 0

Ramazan Bayramı

Bugün Ramazan Bayramı’nın ilk günü. Bize her gün bayram, umarım sizler için de öyledir, hayırlı bayramlar dilerim. Aşağıda Ramazan Bayramı hakkında wiki‘den alıntıladığım bir yazı bulunuyor. İlginizi çekebilir. (daha&helliip;)

Continue Reading · 0

Ekşi sözlük kapatıldı..

Gün geçmiyor ki yeni bir saçmalıkla karşılaşmayalım. Dünyaca ünlü video sitesi Youtube, onun ülkemizdeki çakması izlesene.com, ve şimdi de Ekşi Sözlük. Bizim neye ulaşıp neye ulaşmayacağımıza devletin karar vermeye çalışması başlı başına bir saçmalık. Devekuşu gibi kafamızı toprağa gömdüğümüzde de herşeyin kaybolduğunu zannetmemiz ise apayrı bir saçmalık. Bu nasıl bir mantıktır aklım gerçekten almıyor. (daha&helliip;)

Continue Reading · 0

Powered by WordPress. Designed by WooThemes