Nisan 2008 Pageranklar Güncelleniyor!

Evet arkadaşlar, yine bir pagerank güncellemesi başlıyor. Blog sayfam PR2 olmuş, cafebilisim de PR 2’ye düşmüş ne yazık ki. İlgilenmezsem düşer tabi böyle.. Neyse…

Sizde ne var ne yok? Genel olarak incelediğimde, diğer arkadaşlarıma baktığımda birkaç tanesi haricinde yine herkes şikayetçi bu durumdan. Google PageRanking konusunda artık oldukça fazla cimri davranıyor, eskisi kadar bol keseden PR dağıtmıyor ve analiz yöntemlerinde köklü değişikliklere gidiyor. Bu yüzden genelde çoğu kişi güncellemelerden şikayetçi. Ek olarak, artık kısa süreli güncellemeler yapmaya başladı farkındaysanız. Eskisi kadar uzun aralıklar olmuyor pagerank güncellemeleri arasında.

Ha bir de, feysbuk, PR9 olmuş iyi mi.. :D

Pagerank güncellemeleri hakkında güzel fikirlerinizi paylaşırsanız eminim birçok okuyucu mutlu olacaktır, başta ben olmak üzere. :)

, , , , , ,

  • HITMAN pagerank güncellemesi bence cok sacma oldu.Link kastıgım ve düzenli olarak c/p olmadan içerik girdiğim sitem 1 olmuş,içerik girmediğim öyle boş boş sadece bir img dosyası duran sitem ise 2’den 4’e yükselmiş.Çok saçma bence.Google kafayı bozdu sanırım

  • Biraz sabret, daha tam oturmamış olabilir güncellemeler. C/P olmadan içerik girdiğin sitene de gerçekten üzüldüm. İçerikleri girmenin yanında doğru şekilde optimize etmek de çok önemli. İçeriğe hak ettiği konumu kazandırabilmek de gerekiyor gerçekten. Neyse, hayırlısı olsun.

  • Evet hayırlısı olsun.Ama böyle bir olay yaşayan sadece ben değilim.Birçok kişi bu durumda.Algoritma değişti sanırım link kasmıştık fakat ilgili linkler daha da önemli dereceye geldi.2 olan sitem 4 olmuştu o da demekki google’un aragazı diyelim :)

  • Evet google algoritmasının değişiklik gösterdiği çok doğru. Bunun hakkında da bir makale yazayım ben, teşekkürler hatırlattığın için. :)

  • Rica ederim.Makaleyi bekliyoruz :)

Powered by WordPress. Designed by WooThemes

%d blogcu bunu beğendi: