PHP Öğrenmek isteyenler buraya

Üyesi olduğum nadir platformlardan olan perfectgate‘de ocracy rumuzlu arkadaş güzel php linkleri derlemiş. Hem de bu derlenen linklerdeki konular Türkçe. Yani php öğrenmek istiyorsanız veya kendinizi geliştirmek istiyorsanız bu linkler ihtiyacınızın bir kısmını karşılayacaktır diye düşünüyorum. Perfectgate PHP konusunda kusursuz yardım alabileceğiniz nadir platformlardandır ayrıca.. Yönetici ve kullanıcılarının çoğu PHP uzmanı :) Ceviz‘den ayrılan arkadaşlar kurmuşlar, takip etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. :) Gelelim php linklerine:

Php ye yeni başlayanlar/ilerletmek isteyenler için derlenmiş Türkçe php linkleri..

YARDIMCI SİTELER ( Öne çıkan desteği )

E-kitap ( Yazar )

Kitap ( Yazar / seviye )

Php uygulamaları/scripts*

Php Hazır Sınıflar*

(*)hazır scriptleri incelemek, editlemek, benzerini kodlamak yeni phpciler için hem pratik kazanmak, hemde phpnin inceliklerini görmek adına yararlı olur.

Benim gözüme çarpanlar, yararlandıklarım, bulabildiklerim bunlar.. Hep beraber, güncel php linklerini ekleyerek yeni phpciler için kaynak oluşturabiliriz.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

  • Güzel arşiv olmuş.Ben sıfırdan başlayacak arkadaşlara mutasyon’u öneririm.Eski ve güzel bir türkçe sitedir.Soru da sorabilirsiniz soru bölümünde.

  • Şüphesiz mutasyon da eski ve güzel kaynaklardan birisi. Üyesi değilim ama, üye olayım. Hatırlattığın için teşekkürler @elektroseyir.

  • bense mutasyonu tavsiye etmem cok bayat bilgiler…

  • Güzel bi arşiv ama benim bunların hepsine ne zaman aklım erecek bilemiyorum. Ama pes etmek yok paylaşımlarınız için teşekkür ederim

  • tşk ederim

  • Ben bişi sorucaktım.Bu ziyaretçilerin yorumlarını yazabildiği scripti bana yollayabilirmisiniz? ve de siteye nasıl entegre edebileceğimi yollarsanız çok mutlu olurum teşekkürler…

Powered by WordPress. Designed by WooThemes

%d blogcu bunu beğendi: